Web reštaurácie Mari Kiri

Pre klienta sme navrhli grafiku webu reštaurácie. Výborné umiestnenie reštaurácie dáva predpoklady k úspešnej prevádzke, tak sa klient rozhodol maximálne využiť možnosti webu. Takto môžu mať klienti prehľad o aktuálnych zmenách v menu reštaurácie, môžu si ľahko zistiť aké je obedové menu. Reštaurácia ponúka rezerváciu priestorov pre uzavretú spoločnosť. Toto sme intenzívne komunikovali a pre rezerváciu sme nechali maximálne prívetivé možnosti. Či už rezervačným formulárom, e-mailom, alebo aj telefonicky. Možnosti kontaktu sú vždy a poľahky dostupne. Keď chce byť klient informovaný o dennom menu automaticky, môže sa ľahko prihlásiť k e-mailovému odberu.

Fotografie

Atraktívny interiér sme i napriek nevhodnému obdobiu pre fotenie profesionálne nafotili, zvyšok obrazového materiálu bol realizovaný formou nákupu fotografií z fotografickej databanky.

Redakčný systém.

CMS systém webu bol programovaný presne na mieru a podľa požiadaviek klienta naším stálym partnerom. Takéto riešenie umožňuje kustomizáciu celkom bez obmedzení funkcionality jednotlivých prvkov webu.