Čo sme zač?

Nie sme veľká reklamná agentúra hoci máme i veľkých klientov. Naše sily sú „nafukovacie“ a vieme si poradiť i s veľkými výzvami. Ale po pravde – lepšie sa nám v kľude pracuje s klientmi čo si vravia malí a strední podnikateľia. Radi robíme veci osobne a nechceme sa skrývať za chrbty sekretárok, či account managerov.

Klienti

Niekoľkí naši drahí klienti. Zďaleka nie všetci, toľko miesta tu nemáme, ale priebežne sa tu ich logá menia.

Jelinek Cork Group
Sales House
OMD
Orchidea
MMSystems
Rockwool
Adidas
Beres
Servier
Dexter comunication
Art Hotel William
Elimer

Benefity práce s nami

Za mnoho rokov skúseností sme sa naučili s klientmi si rozumieť. Každý ste jedineční. My sa už na nič teda nehráme, keď s nami pracujete, sme to naozaj my – rovnakí na stretnutí, v jednaní s dodávateľmi i pri práci.

Do ničoho Vás netlačíme a prispôsobíme sa Vášmu tempu. Niečo Vám horí? Zamakáme. Nad niečím váhate? Poradíme aj počkáme na Vaše rozhodnutie. Ste pánmi vlastného času. My Vám môžeme iba poradiť s našim názorom. Lebo vieme, že unáhlené rozhodnutia nemusia byť najlepšie.

Pozrime sa pravde do očí: I v našej digitálnej ére nie je offline marketing ani zďaleka mŕtvy. Stále nesmiete váhať nad propagáciou Vašej firmy s tlačenými marketingovými materiálmi. Aby sa Vaša spoločnosť dostala do pamäte Vašim stávajúcim aj budúcim klientom, musíte byť videní.

Naša zostava sa profesionálne venuje propagácii, reklame, dizajnu i konštrukcii už od začiatku 90-tych rokov, čo rozhodne nie je krátky čas. Dá sa povedať, že za to obdobie sme si stihli vyskúšať naozaj všetko, takže nás už len málo čo prekvapí. Ak chcete stavať na skúsenom tíme, tak sme naozaj Vaša voľba.

Neradi používame cudzie slová, keď nemusíme. Ale toto je pre malú či veľkú firmu slovo zásadné. Iba perfektná stratégia firemnej značky a firemnej identity zaistí, že Vaša spoločnosť bude dobre vnímaná na trhu. Vaša značka je Vašou druhou kožou. Je Vašim podpisom, oblekom i vizitkou.

Na ergonomický, pohľadný aj užitočný dizajn máme pohľad aj z praktickej stránky. Máme vkus, prirodzený talent aj teoretické základy. K tomu všetkému obrovské praktické skúsenosti so špecializovanými grafickými technológiami, softvérom. Poznáme finty, ktoré zaberajú na publikum.

Naše práce nekončia iba na papieri. Dizajnové interiérové prvky, funkčné prezentačné zariadenia nielen navrhneme, ale aj skonštruujeme. Od jedného prototypu až po malé série. Priemyselný aj užitý dizajn vzchádza z potrieb našich klientov, naše riešenia i vďaka dokonalej príprave aj šetria prostriedky.

Marián Perger

Profesionálny dizajnér sa od začiatku (1992) svojej kariéry naučil vychádzať v ústrety klientom. Profesii priemyselného dizajnu ako hlavný dizajnér Chirany prepadol na dlhú dobu. Na jeho konte je množstvo kľúčových počinov v slovenskej reklame, ako napríklad jeden z prvých billboardov zo Slovenska, a billboard exportovaný do zahraničia. Je autorom a spoluautorom prvých veľkých Design Manuálov na Slovensku, ktoré stali vzorom pre mnohých jeho nasledovníkov. Jeho práce našli ohlas u najväčších hráčov priemyslu a služieb (napríklad Slovenská Pošta, Slovak International Tabak, Siemens, Amslico, Varias, Kros). Bol pri zrode a vytváraní v súčasnosti renomovaných firiem, kde aj vďaka starosti o image sa tieto stali všeobecne známe.

Marián Perger

Maroš Kešjar

Práve kontakt s Mariánom Pergerom ho už počas štúdia zaviedol ku grafickému dizajnu. V snahe poskytnúť čo najširší rozsah služieb sa vyprofiloval na uznávaného odborníka v multimediálnom obsahu, vizualizáciách a špeciálnych efektoch. Štartujúc na grafickom oddelení bývalej televízie Luna, kde položil základy spracovania jej dizajnu, cez renomovaný postprodukčný dom Apollon Pictures, až po najväčší a najvýznamnejší postprodukčný ateliér UPP v Prahe a celej kontinentálnej Európe. Jeho meno nájdete v titulkoch viacerých významných filmov Hollywoodskej i domácej produkcie (zápis v medzinárodnej filmovej databáze IMDB), jeho rukopis nesú najpútavejšie televízne reklamy po celom svete.

Maroš Kešjar